O nás, o Zelených novinách | Středočeské Zelené Noviny

Středočeské
Zelenenoviny.cz

O nás, o Zelených novinách

 

Zelené noviny přinášejí informace z krajů, okresů, měst a obcí o tom, co se kde dělá pro životní prostředí a zároveň je to využitelné i pro běžné lidi. Cílem je podpořit a vytáhnout na světlo „zelené“ činy obecních a krajských politiků, případně i různých organizací, spolků a aktivních občanů, a podnítit k podobným činnostem ostatní politiky a občany.

Kromě toho přinášíme také rady, jak se můžeme my sami chovat šetrně k životnímu prostředí i k sobě samému.

Zelené noviny začaly vycházet v únoru 2017. Provozuje je daňová poradkyně a provozovatelka e-shopu Mgr. Jana Konečná (Jakpodnikat.czFiltryvody.cz), nadšenkyně pro permakulturu, jedlý plevel a chůzi naboso, členka „Zelených“. (Toto není portál Zelených, chcete-li spojení na politiky hájící ekologická témata, obraťte se na zelené nebo pirátské zastupitele a zastupitelky ve vašem kraji a obci.) 

 

Chcete být redaktorem Zelených novin?

Zelené noviny stojí na práci redaktorů ze všech krajů České republiky. V některých krajích ještě redaktory postrádáme, jiné potřebují posílit. Přijímáme redaktorky a redaktory, i bez redakčních zkušeností. Máte-li blízko k ekologickému způsobu života, napište

Chcete inzerovat v Zelených novinách nebo informovat naše čtenáře? Inzerce

 

Reklama:

Zelené noviny na Facebooku: