Středočeské
Zelenenoviny.cz

Nový park se rozšířil o nové herní prvky

25.11.2021 | město Mladá Boleslav

Nedaleko od minigolfu a mateřské školy Čtyřlístek v Mladé Boleslavi najdete Nový park - zrevitalizované hřiště pro širkovou veřejnost. Mimo repliky hradu, prolézaček a pískoviště zde nově naleznete i workoutové prvky. 


V Novém parku na severním sídlišti jsou v provozu nové moderní workoutové prvky. Nahradily původní cvičební stroje, instalované v rámci revitalizace parku v roce 2010.

Jak poznamenal první náměstek primátora Jiří Bouška, došlo ke zdvojnásobení plochy, na níž lidé mohou ve volném čase cvičit. “V Novém parku před mnoha lety vzniklo úplně první workoutové hřiště v našem městě a i vzhledem ke své poloze dlouhodobě patří mezi nejnavštěvovanější. Nasloucháme lidem, kteří tato hřiště využívají, a po zpětné vazbě od nich jsme prostor zdvojnásobili a především doplnili nové speciální stroje,” řekl Bouška.

Workoutové hřiště v Novém parku tak nově tvoří také moderní prvky, jejichž součástí jsou například i činky a velké posilovací stroje. “I vizuálně vypadá celý prostor velmi vkusně, mám z tohoto projektu radost a jsem za tuto investici rád,” podotkl Bouška s tím, že náklady se pohybovaly do 800 tisíc korun. V budoucnu by obnovou a doplněním mohla projít i workoutová hřiště na dalších místech v Mladé Boleslavi.

Venkovní prostory pro cvičení byly vyhledávanou alternativou i v době nouzového stavu při uzavření posiloven a fitness center.

Redakčně upraveno

Zdroj: město Mladá Boleslav

Zdroj foto: město Mladá Boleslav

 

 

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Nejčtenější ve Středočeském kraji:

    FILTRYvody.cz