Středočeské
Zelenenoviny.cz

Tělocvična pod širým nebem v Benešově

8.10.2018 | Město Benešov

Dne 18. září se pro veřejnost otevřelo nové workoutové hřiště v areálu Sladovka u Benešovského potoka. Jde o největší workoutové (workout = cvičení s vahou vlastního těla) hřiště na světě. Toto sportoviště je jen jedním prvkem v moderním volnočasovém areálu Sladovka, kde již nyní najdeme dětské hřiště, dětské dopravní hřiště, dokončuje se stavba altetického areálu s umělou trávou a speciální cyklistická dráha Pumptrack. V budoucnu se můžeme těšit na tenisové kurty, horolezeckou stěnu, skatepark a další sportovně relaxační prvky. 


V prostředí benešovské Sladovky bylo v úterý 18. září 2018 slavnostně otevřeno další sportoviště, zaměřené na sportovní vyžití v přírodě. To zcela zapadá do kontextu vznikajícího moderního sportovně-relaxačního areálu na Sladovce. Velké množství cvičebních prvků zde vyrůstá z modrého tartanu a svým uživatelům nabízí to nejmodernější, co si v současnosti lze v oblasti venkovních tělocvičen představit.

Součástí slavnostního otevření byl krátký program s workoutovou, cossfitovou a parkourovou exhibicí. Hostům a školákům jí přišli ukázat špičkoví čeští sportovci a reprezentanti. Někteří z nich pomáhali vybírat, jakou bude mít hřiště v Benešově podobu.

 

Redakčně upraveno

Autor: benesov-city.cz

Auto foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Nejčtenější ve Středočeském kraji:

    FILTRYvody.cz