Středočeské
Zelenenoviny.cz

Areál Nový Rybník zapůjčuje koloběžky

2.5.2019 | Město Příbram

Sportovní areál Nový Rybník je největším sportovním areálem města Příbram, a jako takový zahajuje každou provozní sezónu novinkou pro své návštěvníky. Letos je novinkou půjčovna koloběžek.


Ve sportovním areálu najdeme skatepark, multifunkční hřiště, in-line dráhu, dokončují se práce na adventure minigolfovém hřišti, je zde hřiště pro nejmenší, nafukovací trampolíny, půjčovna sportovního náčiní pro vodní i suchozemské sporty…

Novinkou letošního roku je půjčovna koloběžek. Sportovní zařízení města nechávají vyrobit šest atypických koloběžek, které budou od letošní sezony v nabídce naší půjčovny. Koloběžky budou moci návštěvníci využívat jak na in-line dráze, tak i mimo areál. Všechny koloběžky budou opatřeny čipem, uvedl ředitel SZM Příbram Jan Slaba.

Koloběžky se připravují ve dvou velikostech. Návštěvníci budou mít možnost zapůjčení koloběžky proti vratné pětisetkorunové kauci. Půjčovné je dle nového ceníku SZM stanoveno na 150 korun za hodinu, 250 korun za dvě hodiny nebo 350 korun za celý den.

Zmíněná in-line dráha byla otevřena na konci dubna loňského roku. Ještě před létem bude bezpečnost bruslařů, chodců a cyklistů na této dráze umocněna nástřikem značení směru jízdy a krajnic. Na některých místech přibudou piktogramy znázorňující základní zásady chování na dráze. Návštěvníci jistě ocení rozšíření in-line dráhy o nájezd, který povede už od parkoviště pod minigolfem s přímým napojením na dráhu. Úprava terénu a následné asfaltování úseku bude probíhat v období od 15. května do 5. června.

 

Redakčně upraveno

Zdroj: město Příbram

Zdroj foto: Pixabay

 

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Nejčtenější ve Středočeském kraji:

    FILTRYvody.cz