Středočeské
Zelenenoviny.cz

Nové multifunkční hřiště ve Hvožďanech

22.10.2018 | Středočeský kraj

Příbramsko se důsledně stará o sportovní vyžití svých obyvatel. Ve Hvožďanech bylo v sobotu 22. září otevřeno nové multifunkční hřiště, které patří k nejmodernějším na Příbramsku. Jeho realizace přišla na skoro deset milionů korun a nabízí volnočasové aktivity pro malé i velké.


V areálu jsou dva tenisové kurty, na své si přijdou i nohejbalisté a volejbalisté. Z dalších míčových sportů se zde dá hrát malá kopaná a handball. Nejen teenageři si mohou zahrát streetbasket. Kolem hřiště je atletický ovál se dvěma dráhami a 60 m dráha na sprint. V další etapě se počítá s vybudováním zázemí pro hřiště a dovybavením areálu osazením fitness parku.

Otevření nového hřiště se v sobotu 22. září stalo pro obyvatele Hvožďanska velkým sportovním svátkem. O bohatý sportovní program se postaraly děti z hvožďanské základní školy, které budou hřiště využívat nejvíce. V úvodu vystoupily mažoretky, v následném exhibičním nohejbalovém utkání se utkal NK Třemšín a SK Vacíkov a v malé kopané Stará Garda Hvožďany a TJ Sokol Hvožďany. 

 

 

Redakčně upraveno

Zdroj: Středočeský kraj

Zdroj foto: Pixabay

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama

    Nejčtenější ve Středočeském kraji:

    FILTRYvody.cz